KAS GIMS? BERNIUKAS AR MERGAITĖ??Download videos:


► INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ - ----------------------------------------­­­­­­­----------------------------------­-­-­-­-► ESI MUZIKOS KŪRĖJAS AR TOKĮ PAŽĮSTI?Jei tu ar tavo draugai kuria muziką ir norėtum, jog ją panaudočiau savo filmukuose, parašyk man el paštu: [email protected]­­­­­­­----------------------------------­-­-­-­-► APSILANKEI MANO KANALE PIRMĄ KARTĄ?Tada sakau tau labas! Mano vardas Greta ir aš gyvenu Turkijoje, Stambule. Keliu filmukus, kuriuose atsispindi kasdienybė, Stambulas, maistas, kultūra, kelionės. Tad prisijunk prie bendruomenės ir užsiprenumeruok mano kanalą!----------------------------------------­­­­­­­----------------------------------­-­-­-­-►FILMAVIMO TECHNIKA- Nikon D3100- Iphone 5Tags:
berniukas dovanos drauges gyvenimas uzsienyje inncii kaled... lyties atskleidimas makiazas marija mergaite naujas produktas staigmena tuba uzrasine


Dale Petkeviciute
Labas, dėl akių pervedimo tikrai tinka ir plaukai labai gražiai susisukę. Graži užrašinės reklama, jei dar darytai užrašinės siūlyčiau padaryti su vertikalia gumele, kad knygelė kuo ilgiau išliktu tvarkinga, nes kai prisirašo lapai jie kažkaip išsipučia, išsiraito ir tie visi rašteliai neiškristu.
Dovile Sirusaite
labas, kokia programa montuoji video?:) beje, eyelineris netgi labai tinka! !
Evelina pocytė
Tau tinka tas eilaineris
Inga V.
Tu niecia ??🎆
Izabelės vlogai
Pudros padaugino
Jurgita Marco
Krem pudra per tamsi,matosi labai ypac kaklas nevisas padengtas.nesupyk tau per tamsi spalva mano nuožiura
Kamil Kamil
Gražiai atrodei!
Kristina Jokupaite
Labai super
Kristina444 111
Graziai atrodo tau pravedimas. Tikrai tinka.
Laukinė Mergaitė
Tinkq
MADARA D.
Labai tinka \
Normantas K
Tinka labai!!!!!!
Rasa Mareškevičienė
o cia keno vaikas pus
Vita Iene
Malonu vel sulaukti jusu video. Pravedimai jums tikrai tinka ir mielai atrodo:)